Hip Hop Dans Kursu.

Bireysel ve isterseniz kendi arkadaş gurubunuz ile birlikte, dans kurslarımıza katılabilirsiniz. Profesyonel dans eğitimi sistemi ile, akılda kalıcı ve keyifli çalışma ortamını sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Uuzn yılları aşkın deneyimli eğitmenlerimiz ile, siz dans severlere dans edebilme garantisini sunuyoruz. Sizlerde kurs kayıtları için bizlere iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.


Zeybek Dansı Kurslarımız.

Kendiniz için uzun zamandır düşünmüş oldugunuz ve hayata geçirmekte zorladıgınız, hip hop ve bireysel dans kurslarını öğrenme imkanı sunuyoruz.

Özel Dans Kurs Programı.

Kişiye özel dans kursu programı kapsamında, çalışma saatlerinize uygun olarak ve gün tercihi yapabilme imkanı sunmaktayız. bilgi için arayabilirsiniz.

Karma Dans Özel Kurslarımız.

Karma dans kursu, sadece sizin tercih ettiği ve tamamen hedefe yönelik bir program akışıdır. Artık gittiğiniz ortamdaki şarkılara göre dans edebileceksiniz.

Kurs Süre ve Zamanları.

Kurs süre ve zamnını sizler dilediğiniz gün ve saatlerde, çalışma temponuza uygun olarak, bizimle birlikte belirleyebilirsiniz.

Öğrenme Süresi Bilgi.

Bir bireyin kendini eğlence ortamları ve buna benzer yerlerde, kendini dans konusunda ifade edebilme süresi, 6 ay gibi bir süredir.

Kayıt İşlemleri Naıl Oluyor.

Eğitim programınıza ilk dersinize başlamadan on gün önce kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminizi, okulumuza gelerek yapmanız gereklidir.

Bizim İçin Konforunuz Önemlidir.

Ulaşım.

Kuruluşumuz istanbul mecidiyeköy meydana 5 dakika yürüme mesafesi uzaklıktadır.

Otopark.

Kuruluşumuzun hemen iki yan binasında 100 araçlık otopark mevcuttur. Park sorununuz yoktur.

Büyük Bir Aileyiz.

Kuruluşumuz da çay su kahve ihtiyaçlarınız sınırsızdır. Dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz.-- Kurslarımıza Katılın --

Kendinizi başarılı bir noktaya getirmek isterseniz.? Sizlerde bizi arayarak ilk randevunuzu alabilirsiniz. Farkınızı ve başarınızı birlikte ortaya koyalım. Burası sizin de aile ortamını bulacagınız seçkin bir adrestir.