Elif Hanımın Yorumu.

Çocukların kendilerini ifade edebilmelerine imkan tanıyan dans programını faydalı buluyorum. Çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimindeki olumlu katkıları yanısıra, dikkat odaklama ve sürdürme gibi becerilerini geliştirir. Dans kişinin mutluluk seviyesini arttıran en iyi terapi yöntemidir. Ben çocuklarımı By Mami hocaya teslim ettim ve bu anlamda çok doğru bir adres.

Teuta Hanımın Yorumu.

By Mami bir dünya markasıdır, yurt dışında bile dans konusunda adını duydum. Ayrıca kendisinden birebir dans dersi aldım. Muhteşem bir dans eğitmeni ve bir okadar da sabırla işini profesyonel olarak yapan biri. Kendisinden hala ders almaktayım. İyiki kendisini tanımışım tüm dansları kendisinden öğreniyorum.

Müge'nin Hanımın Yorumu.

Uzun arastirmalar sonucu eğitim almaya karar verdiğim enerji dolu insan. Mami hoca. Nefes alan herkes dans edebilir diye sizi elinizden tutup profesyonel bir dansçıya dönüştürebilir. Eğlence ile sanatın birleşme noktası Mtd sanat. Tavsiye edilir. Gelin kendiniz görün

Aycan Hanım Yorumu.

Dans insanı kendini özgür bırakarak müziğin ritminde aşk yaşamasıdır. Yılları verdiği tecrübeyle özgürlüğe yaşamak mami dans okulundayim

Selçuk Beyin Yorumu.

Bana göre gidilmesi gereken bir dans eğitmeni varsa bu kesinlikle By Mami hoca dır. Ben kendi adıma çok memnun kaldım. Bu kadar sahne ve dans bilgisine sahip bir dans sanatcısı ben daha önce tanımadım, ama artık tanıma onuruna eriştim. İyiki varsın bu ülkeye fazzlasıyla yakışıyorsun.

Mustafa Beyin Yorumu.

Dans konusunda dünya genelinde bilinen çoğu dansa hakim ciddi bir profesyonel ve dans ve sahne sanatları konusunda kapsamlı bir donanım. Farklı ve akılda kalıcı tarzı ile en önemlisi sadece dans ile alakalı bir eğitmen. Başka meslek yaparak dans eğitmenliğini de yan gelir olsun diye yapan biri değil. çok taktir ettiğim bir dans sanatcısıdır. By Mami hocamız.

Ender beyin yorumu.

Dans kursu için uzun süren araştırmalarım sonucunda. Deneyimli ve işine bağlı ve herşeyden önemlisi saygılı ve öğrencilerini seven sahiplenen ayrıca öğrenebilmesi için elinden geleni yapan, tam bir profesyonel olduğunu bilerek, By Mami hocamı seçtim ve doğru yerde olduğumun kesinlikle farkındayım. teşekkür ederim Muammer hocam seni iyiki tanımışım.

Bülent beyin yorumu.

İyi ve profesyonel dans, doğuştan bir yetenek olması gerekir. Diye düşünebiliriz Ama Mtd Sanat Dans akademide kim olursanız olun. Dansı ogrenirsiniz. Sistem basit ilk adımı at ve git gör sonra not ver orası Mtd Sanat Dans Akademi. Türkiye nin 27 Yıllık dans birikimi ile dansı doğru yerde öğrenin.

Cengiz beyin yorumu.

Ben Muammer hocayı çok araştırdım. İşinde çok iyi bir noktada ve dans ve sahne sanatları konusunda ayrıca dans eğitmenliği konusunda tartışılması bile söz konusu olamaz. Sizin kafanızda soru işareti varsa kendisini okulunda ziyaret edebilirsiniz. Bunlarla birlikte çok saygılı ve çok efendi bir dans eğitmen ve gerçek bir sanatcıdır. Bu benim gerçegimdir tecrübe ile sabittir.

Ahmet beyin yorumu.

Önceleri dans etmeyi beceremem sanıyordum fakat Muammer by mami hocamızı tanıdıktan sonra bu fikrim ortadan kalktı. İşinde profesyonel ve öğrencisini dans adına adeta bir sanatcı gibi eğiten bir anlayışla çalışmalarını sürdüren bir eğitmen. Dansı bana sevdirdiği için Mami hocama teşekkür eder başarılarnın devamını dilerim.

( Yıldız Teknik Üniversitesi'nin tam karşısı. Vakıfbank'ın bulunduğu bina.)